ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ

ЗАСІБ ПО ЗНИЩЕННЮ ЦВІЛІ НА МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХНЯХ. АНТИСЕПТИК.

КОНЦЕНТРАТ АЛАНА - 4У (ПОСИЛЕНА)

ПРИЗНАЧЕННЯ.

Невимиваемий безбарвний (на основі водорозчинної мідної солі органічної кислоти) антисептик АЛАНА-4У призначений для знищення цвілі, грибків, водоростей, мохів, лишайників і подальшого захисту від них, як зовні і так всередині приміщень.

Рекомендується обробляти даними засобом мінеральні поверхні в сирих, погано провітрюваних, підвальних приміщеннях.

Термін збереження антисептичних властивостей мінеральної поверхні, обробленої АЛАНА-4У становить:

• для зовнішніх конструкцій - не менше 15 років;

• для внутрішніх конструкцій - не менше 50 років.

Терміни збереження антисептичних властивостей витримуються при дотриманні санітарно-епідеміологічних норм і правил експлуатації будівель і споруд.

ЗАСТОСУВАННЯ.

Поверхня обробляється готовим розчином при температурі навколишнього середовища не нижче + 5⁰С.

Перед застосуванням антисептика потрібно механічним способом очистити оброблювану поверхню від біологічних уражень (пліснява, мох, лишайник). Також видаляється стара штукатурка, кахельна плитка і інші декоративні покриття, якщо під ними є наявність плісняви.

На оброблюваній поверхні не повинно бути жирних, масляних плям. Якщо такі є в наявності, то необхідно їх змити розчинником.

Обробку поверхні проводять відповідним способом - за допомогою пензля, валика, розпилювача.

Концентрат АЛАНА-4У в кількості 1 кг необхідно розвести водопровідною водою в пропорції - 10л, 20л, 30л в залежності від ступеня ураження. Після розведення концентрату водою отримується готовий розчин (емульсія) антисептика. Змішування необхідно проводити безпосередньо перед проведенням робіт по обробці поверхонь і використати готовий розчин протягом 1-2 діб.

Ступінь ураження оброблюваної поверхні визначається візуально. Пропорція розведення:

1:10 – суцільне ураження,

1:20 - 60-80% ураженої поверхні,

1:30 - 50% і менше ураженої поверхні.

Після нанесення розчину - підвищується водовідштовхувальні властивості оброблюваної поверхні.

Необхідно нанести не менше двох шарів розчину на поверхню. Час висихання кожного шару при температурі навколишнього середовища + 20⁰С, 1-2 години.

НОРМА ВИТРАТ.

Норма покриття готовим розчином становить - 250 г/м2. Залежно від ступеня ураження поверхні, пористості поверхні - витрата готового розчину збільшується до 300-400 г/м2.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.

Концентрат і готові розчини АЛАНА-4У відносяться до категорії малонебезпечних речовин (клас небезпеки ІІІ, IV), не горючі і не вибухонебезпечні. До роботи з засобом допускаються особи чоловічої статі не молодше 18 років, які пройшли медичний огляд і пройшли навчання з правил поводження з хімікатами. Роботи потрібно проводити в провітрюваному приміщенні або на відкритому майданчику, застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри. При попаданні засобу на шкіру і/або слизові оболонки - промити водою. При необхідності - звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ФАСОВКА

Концентрат АЛАНА-4У зберігається в закритій маркованій тарі. Гарантійний термін зберігання концентрату - 12 місяців від дати виготовлення. Термін збереження антисептичних властивостей готових розчинів - 2 діб від дати виготовлення. Зберігати концентрат і розчини потрібно в теплому приміщенні.

 

Фасовка концентрату - пластикові каністри ємністю 1, 5, 10, 20 літрів.

 ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ:

Вартість 1 кг продукції в каністрах:

  • 1л - 350 грн. (350 грн.)
  • 5л - 320 грн. (1600 грн.)
  • 10л - 300 грн. (3000 грн.)

Замовлення більше 100кг - ціни договірні.