Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

АНТИСЕПТИК. ЗАСІБ БІОЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ

ХМ-11 (ГОСТ 2885)

 ХМ11

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p595049222-nevymyvaemyj-antiseptik-dlya.html

ПРИЗНАЧЕННЯ.

Захист деревини від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки деревоточцями та ін..) в умовах класів служби l-Xlll по ГОСТ 20022.2-80. Засіб високоефективний до знищення дереворуйнуючих грибів, комах-шкідників та призначений для просочувань паль, стовпів, огорож, воріт, підлоги, дверей, вікон, кроквяних систем, зрубів, каркасів обшивних будинків, верхніх настилів відкритих споруд, елементів споруд, дерев’яної тари, що експлуатуються в умовах помірного вимивання. Допускає прямий контакт з грунтом.

ВЛАСТИВОСТІ.

ХМ11 - водорозчинний, 2-х компонентний, важковимиваємий біозахисний засіб для зовнішніх та внутрішніх робіт. Без запаху, має високу проникну здатність, змінює колір деревини на зеленувато-коричневий. Просочена деревина легко склеюється і фарбується. Засіб в просоченій деревині утворює подвійну захисну оболонку, в результаті захищеність просоченої зони виявляється стабільною у часі по всій товщині. Термін служби дерев’яних конструкцій від біологічного руйнування, захищених засобом «ХМ11», збільшується до 50 років залежно від поглинання (утримання) засобу деревиною, методу нанесення та умов експлуатації.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ.

Розчин засобу «ХМ11» готують на місці застосування або централізовано, шляхом розчинення сухого засобу в теплій (40-500С) воді. Робоча концентрація водного розчину складає 10% (100 грам засобу в 1 літрі води). Після чого вносять 20 грам піноутворювача і перемішують. У приготованому розчині допускається наявність невеликого осаду. Розчин наносять на очищену від пилу, крейди, вапна, фарби і т.п. поверхню деревини рівним шаром без пропусків пензлем, валиком, розпилювачем 2-3 рази з перервою між обробками не менше 2-х годин або зануренням в розчин на 5-10 хвилин. Вологість деревини повинна бути не більше 35-40%. Температура просочувального розчину повинна бути не нижче 100С. Просочення мерзлої та обмерзлої деревини не допускається.

ВАЖЛИВО! РОЗЧИН ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕМІШАТИ!

НОРМА ВИТРАТИ.

Витрати готового розчину складає 250-500г/м2, в залежності від типу деревини та способу обробки.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.

Засіб не горючий. Роботи проводити на відкритому повітрі, або в добре провітрюваному приміщенні, застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри.

ЗБЕРІГАННЯ.

Засіб «ХМ11» в сухому виді зберігають в щільно закритій тарі. Розчин засобу «ХМ11» зберігають в опалювальних приміщеннях в щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання розчину – 6 місяців з дати виготовлення, сухого засобу – не обмежений.

УПАКОВКА.

Концентрат в поліетиленових пакетах.

Готовий робочий розчин в поліетиленових каністрах. Даний препарат випускається в 1, 2, 5 кг поліетиленових пакетах у вигляді концентрату. Можливий випуск готового антисептика в рідкому вигляді, за запитом.

 

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p595049222-nevymyvaemyj-antiseptik-dlya.html

 

PDFІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ