ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

АНТИСЕПТИК. ЗАСІБ ВОГНЕБІОЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ

АЛАНА 2

 

 

Алана 2 - антисептик, вогнезахист

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p597701075-alana2-antiseptik-derevu.html

ПРИЗНАЧЕННЯ.

Захист деревини від біологічного руйнування в умовах класів служби I-VIII по ГОСТ 20022.2. Рекомендується для просочення деталей закритих споруд, що використовуються в умовах без контакту з грунтом і сильного вимивання: деталі каркаса, мауерлат, балки і т.п.

ВЛАСТИВОСТІ.

Антисептик Алана 2 (далі по тексту – Засіб) водорозчинний вогнебіозахисний концентрат. Без запаху, має відмінний нищівний вплив по відношенню до всіх біологічних руйнівників, деревину не фарбує, належить до засобів з низькою корозійною агресивністю по відношенню до чорних металів, просочена деревина легко склеюється і фарбується. Захищена даним Засобом  деревина набуває стійкість до впливу біологічних агентів її руйнування (бактерій, грибів, комах). На замовлення зазначений Засіб комплектується маркувальним барвником, чи декоративним барвником.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ.

В залежності від стану деревини та рівня її вологості використовують різні концентрації робочого розчину, а саме:

Концентрація робочого розчину

Умови використання

1:9

Внутрішні конструкції. Деревина не має зовнішніх ознак ураження деревофарбуючими грибками, та наростами плісняви.Та, крім того, загальна вологість деревини не перевищує 50% відсотків, достатньо використовувати зазначену концентрацію.

1:4

Зовнішні конструкції в умовах помірного вимивання без прямого контакту з грунтом. В разі ураження деревини деревофарбуючими грибками, та наростами плісняви очистити деревину від бруду та наростів, провести обробку. Повторити 2-3 рази.

концентрат

Для деревини, що тривалий час знаходилася під впливом зовнішнього середовища, має зовнішні ознаки ураження деревофарбуючими грибками, пліснявою. В залежності від стану деревини, обробку Засобом можна повторити декілька разів.

Також для надання деревині властивостей важкозаймистості.

 

НОРМА ВИТРАТИ.

При просочуванні деревини способом нанесення на поверхню пензлем, валиком, розпилювачем, витрата просочувального розчину 120-200 г/м2.

Розрахунок обробленої площі у відповідності до призначення для ємності в 10кг засобу:

 

Призначення

10кг концентрованого засобу

Біозахист, внутрішні конструкції, 1:9

до 833 м2 біозахищеної поверхні

Біозахист, зовнішні конструкції, 1:4

до 416 м2 біозахищеної поверхні

Вогнезахист 2 група

до 33 м2 вогнезахищеної поверхні

 

Для надання властивостей вогнестійкості та важкозаймистості необхідно забезпечити поглинання на рівні 300 г/м2 концентрованого Засобу.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.

Розчини засобу відносяться до малонебезпечних речовин (клас небезпеки IV), не горючі і не вибухонебезпечні. До роботи з Засобом  допускаються особи чоловічої статі не молодше 18 років, які пройшли медичний огляд та навчені правилам поводження з хімікатами. Роботи робити в провітрюваному приміщенні або на відкритому майданчику, застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри. Дотримуватися правил особистої гігієни, після закінчення робіт прийняти душ.

ЗБЕРІГАННЯ.

Засіб зберігають у щільно закритій маркованій тарі. Гарантійний термін зберігання розчинів 6 місяців з дати виготовлення.

УПАКОВКА.
    Фасування відбувається в пластикові каністри ємністю 1, 2, 5, 10, 20 кг.

 

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p597701075-alana2-antiseptik-derevu.html