ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

ЗАСІБ ВОГНЕБІОЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ

АЛАНА

 

 

 

Алана 1, вогнебіозахист, 1група

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ: 

https://biozahyst.prom.ua/p595061853-ognebiozaschita-alana.html

ПРИЗНАЧЕННЯ.

Забезпечує тривалий, не менше 3-х років, вогнезахист обробленої деревини на рівні 1 групи вогнезахисної ефективності за витрат 250г/кв.м. робочого розчину. Забезпечує захист деревини від біологічного руйнування в умовах класів служби I-VIII по ГОСТ 20022.2. Рекомендується для просочення деталей закритих споруд, що використовуються в умовах без контакту з грунтом і сильного вимивання: деталі каркаса, мауерлат, балки і т.п.

ВЛАСТИВОСТІ.

Засіб вогнебіозахисту деревини Алана(далі по тексту – Засіб) без запаху, має відмінний нищівний вплив по відношенню до всіх біологічних руйнівників, деревину не фарбує, належить до засобів з низькою корозійною агресивністю по відношенню до чорних металів, просочена деревина легко склеюється і фарбується. Захищена даним Засобом  деревина набуває стійкість до впливу біологічних агентів її руйнування (бактерій,грибів, комах).

Зазначений Засіб переводить оброблену деревину в категорію – не горюча, що відповідає 1 групі вогнезахисної ефективності.

Даний Засіб не замерзає та може використовуватися за температур до -150С.

Засіб не розкладається при довготривалих температурних навантаженнях у підпокрівельному просторі.

На замовлення зазначений Засіб комплектується маркувальним барвником, чи декоративним барвником.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ.

Підготовка поверхні деревини під просочування згідно з ГОСТ 20022.6-93 включає: очищення від пилу, бруду, напливів смоли, масних та масляних плям. Не припускається нанесення розчину на раніше покриті оліфою або фарбою поверхні. Не допускається також просочування мерзлої деревини. Вологість деревини не повинна перевищувати 50%. Вироби з округлих пиломатеріалів, які підлягають просочуванню, повинні бути без кори (окорені), з повним видаленням лубу.

Засіб постачається у готовому до застосування вигляді. Наносити рівномірно поверхневим способом для забезпечення необхідного рівня поглинання.

Для забезпечення поглинання до 250г на 1 кв.м (1 група вогнезахисної ефективності) необхідно провести дві поверхневі обробки, з перервою на висихання до 20-30хв. Або застосувати метод одноразового занурення у ванну та витримку 2 хв.

Контроль здійснюється візуально – оглядом обробленої поверхні. При цьому повинні бути відсутні ділянки

необробленої поверхні, а проба стружки знята з поверхні, не повинна горіти (ГОСТ 30219-95).

НОРМА ВИТРАТИ.

При просочуванні деревини способом нанесення на поверхню пензлем, валиком, розпилювачем, витрата просочувального розчину 120-250 г/м2.

Розрахунок обробленої площі у відповідності до призначення для ємності в 10кг засобу:

 

Призначення

10кг готового засобу

Вогнебіозахист 2 група

до 66,6 м2 вогнезахищеної поверхні

Вогнебіозахист 1 група

до 40 м2 вогнезахищеної поверхні

 

Для надання властивостей вогнестійкості та важкозаймистості необхідно забезпечити поглинання на рівні не менше 150 г/м2 Засобу.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.

Розчин засобу відноситься до малонебезпечних речовин (клас небезпеки IV), не горючі і не вибухонебезпечні. До роботи з Засобом  допускаються особи чоловічої статі не молодше 18 років, які пройшли медичний огляд та навчені правилам поводження з хімікатами. Роботи робити в провітрюваному приміщенні або на відкритому майданчику, застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри. Дотримуватися правил особистої гігієни, після закінчення робіт прийняти душ.

ЗБЕРІГАННЯ.

Засіб зберігають у щільно закритій маркованій тарі. Гарантійний термін зберігання розчинів 6 місяців з дати виготовлення.

УПАКОВКА.
    Фасування відбувається в пластикові каністри ємністю 1, 2, 5, 10, 20 кг.

 

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ: 

https://biozahyst.prom.ua/p595061853-ognebiozaschita-alana.html

 

 

 Сертифікат ГОСТ    2017-2019                                           Інструкція з використання