ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ

АНТИСЕПТИК. ЗАСІБ БІОЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ

ХМХА (ГОСТ 28815-96)

ХМХА

ПРИЗНАЧЕННЯ.

Захист деревини від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки деревоточцями та ін..) в умовах класів служби Vlll-Xl по ГОСТ 20022.2-80. Засіб високоефективний до знищення дереворуйнуючих грибів, комах-шкідників та призначений для просочувань паль, стовпів, огорож, воріт, підлоги, дверей, вікон, кроквяних систем, зрубів, каркасів обшивних будинків, елементів споруд, дерев’яної тари, що експлуатуються в умовах помірного вимивання,.

ВЛАСТИВОСТІ.

«ХМХА» - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимиваємий біозахисний засіб для зовнішніх та внутрішніх робіт. Без запаху, має дуже високу проникну здатність, змінює колір деревини на оливково-коричневий. Просочена деревина легко склеюється і фарбується. Засіб в просоченій деревині утворює подвійну захисну оболонку, в результаті захищеність просоченої зони виявляється стабільною у часі по всій товщині. Термін служби дерев’яних конструкцій від біологічного руйнування, захищених засобом «ХМХА», збільшується до 45 років залежно від поглинання (утримання) засобу деревиною, методу нанесення та умов експлуатації.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ.

Розчин засобу «ХМХА» готують на місці застосування або централізовано, шляхом розчинення сухого засобу в теплій (40-500С) воді. Робоча концентрація водного розчину складає 10% (1кг засобу в 9літрів води). Після чого вносять 20-30 грам піноутворювача на 1 кг сухого засобу і перемішують. У приготованому розчині допускається наявність невеликого осаду. Розчин наносять на очищену від пилу, крейди, вапна, фарби і т.п. поверхню деревини рівним шаром без пропусків пензлем, валиком, розпилювачем 2-3 рази з перервою між обробками не менше 2-х годин або зануренням в розчин на 5-10 хвилин. Вологість деревини повинна бути не більше 35-40%. Температура просочувального розчину повинна бути не нижче 100С. Просочення мерзлої та обмерзлої деревини не допускається. Слід також уникати потрапляння готового робочого розчину на деталі та кріплення з чорного металу, а також контакту не просохлої після обробки деревини з кріпленнями з чорного металу, через підвищену корозійну активність. Висохла оброблена деревина контактує з чорним металом без корозійного впливу.

ВАЖЛИВО! РОЗЧИН ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕМІШАТИ!

НОРМА ВИТРАТИ. Витрати готового розчину складає 250-500г/м2, в залежності від типу деревини та способу обробки.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.

Засіб не горючий. Роботи проводити на відкритому повітрі, або в добре провітрюваному приміщенні, застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри.

ЗБЕРІГАННЯ.

Засіб «ХМХА» в сухому виді зберігають в щільно закритій тарі. Розчин засобу «ХМХА» зберігають в опалювальних приміщеннях в щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання розчину – 6 місяців з дати виготовлення, сухого засобу – не обмежений.

УПАКОВКА. Концентрат в поліетиленових пакетах 1, 2, 5кг.

Готовий робочий розчин в поліетиленових каністрах 1, 5, 10, 30, 50л

 

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p595056401-antiseptik-antizhuk-hmha.html