ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ

АНТИСЕПТИК. ЗАСІБ БІОЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ

ХМББ (ГОСТ 28815-96)

 ХМББ

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p591542244-hmbb-antiseptik-kontsentrat.html

ПРИЗНАЧЕННЯ.

Захист деревини від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки деревоточцями та ін..) в умовах класів служби Vlll-Xl по ГОСТ 20022.2-80. Засіб високоефективний до знищення дереворуйнуючих грибів, комах-шкідників та призначений для просочувань паль, стовпів, огорож, воріт, підлоги, дверей, вікон, кроквяних систем, зрубів, каркасів обшивних будинків, верхніх настилів відкритих споруд, елементів споруд, дерев’яної тари, що експлуатуються в умовах помірного вимивання,.

ВЛАСТИВОСТІ.

«ХМББ» - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимиваємий біозахисний засіб для зовнішніх та внутрішніх робіт. Без запаху, має високу проникну здатність, змінює колір деревини на зеленувато-коричневий. Просочена деревина легко склеюється і фарбується. Засіб в просоченій деревині утворює подвійну захисну оболонку, в результаті захищеність просоченої зони виявляється стабільною у часі по всій товщині. Термін служби дерев’яних конструкцій від біологічного руйнування, захищених засобом «ХМББ», збільшується до 50 років залежно від поглинання (утримання) засобу деревиною, методу нанесення та умов експлуатації.

 ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ.

Розчин засобу «ХМББ» готують на місці застосування або централізовано, шляхом розчинення сухого засобу в теплій (40-500С) воді. Робоча концентрація водного розчину складає 10% (100 грам засобу в 1 літрі води). Після чого вносять 20 грам піноутворювача і перемішують. У приготованому розчині допускається наявність невеликого осаду. Розчин наносять на очищену від пилу, крейди, вапна, фарби і т.п. поверхню деревини рівним шаром без пропусків пензлем, валиком, розпилювачем 2-3 рази з перервою між обробками не менше 2-х годин або зануренням в розчин на 5-10 хвилин. Вологість деревини повинна бути не більше 35-40%. Температура просочувального розчину повинна бути не нижче 100С. Просочення мерзлої та обмерзлої деревини не допускається.

ВАЖЛИВО! РОЗЧИН ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕМІШАТИ!

НОРМА ВИТРАТИ.

Витрати готового розчину складає 250-500г/м2, в залежності від типу деревини та способу обробки.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.

Засіб не горючий. Роботи проводити на відкритому повітрі, або в добре провітрюваному приміщенні, застосовуючи індивідуальні засоби захисту: спецодяг, гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри.

ЗБЕРІГАННЯ.

Засіб «ХМББ» в сухому виді зберігають в щільно закритій тарі. Розчин засобу «ХМББ» зберігають в опалювальних приміщеннях в щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання розчину – 6 місяців з дати виготовлення, сухого засобу – не обмежений.

УПАКОВКА.

Концентрат в поліетиленових пакетах 1, 2, 5кг.

Готовий робочий розчин в поліетиленових каністрах 1, 5, 10, 30, 50л

РОЗДРІБНА ЦІНА ОДИНИЦІ ПРОДУКЦІЇ. ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

https://biozahyst.prom.ua/p591542244-hmbb-antiseptik-kontsentrat.html

 

ФОТО деревини, обробленої ХМББ:

 XMBBXMBB

 

 


 

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ